19.8 C
Skopje
Saturday, April 13, 2024

VLEN hap shtabin në komunën e Tearcës

Sonte në prani të shumë simpatizantëve VLEN ka hapur shtabin e saj në Tearcë për zgjedhjet Presidenciale dhe Parlamentare.

Në hapjen e shtabit morën pjesë krerët e koalicionit VLEN, Taravari, Kasami, Gashi, Izet Mexhiti dhe Bekim Qoku. /tetova1/

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit