25.8 C
Skopje
Monday, June 17, 2024

Showbiz

Arta Bajrami ja kërkon një favor Blerta Deliut live në emision

Këngëtarja e njohur Arta Bajrami dhe Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Blerta Deliu-Kodra, ishin...

Luiz Ejlli publikon këngën e re në bashkëpunim me Melinda Ademin

Fituesi i edicionit të kaluar të BBVA, Luiz Ejlli ka publikuar këngën e tij...

Nuk përmbahen, Romeo e Heidi shkëmbejnë puthje

Lidhja mes Romeos dhe Heidit po shkon duke u avancuar çdo ditë e më...

Kida dhe Ermal Fejzullahu vijnë me këngën e re “Fiksim”

Kida dhe Ermal Fejzullahu janë bërë bashkë për një tjetër projekt të ri muzikor. “Fiksim”...

Korab Shaqiri me të shoqen dhe dy fëmijët duken kaq bukur për Bajram

Këngëtari Korab Shaqiri është mjaftë i angazhuar në fushën e muzikës, pasi këndon live...

Kylie Jenner shfaqet joshëse me imazhet nga jahti luksoz

Kylie Jenner është një grua me influencë tejet të madhe përkundër moshës që ka. E...

Bujar Qamili flet për betejën dhe jetën: Kur isha në koma, shihja një dritë

Këngëtari i njohur zhanrit folklorik Bujar Qamili, ka folur së fundmi për periudhën tejet...

Butrint Imeri ‘tërhiqet zvarrë’ me veturë për klipin e tij të ri

Këngëtari Butrint Imeri, po përgatit diçka të veçantë për fansat e tij këtë verë. Ai...

Dafina Zeqiri fshin emrin e Ya Ninës nga dueti i tyre “Nasty x

Një ftohtësi e papritur ka mbërthyer miqësinë dikur të ngrohtë mes dy këngëtareve të...

Efi Dhedhes shkëlqen në pushime: Duket tejet fantastike në fotografitë e fundit

Efi Dhedhes, e njohur për bukurinë e saj dhe praninë në rrjetet sociale, ka...

Si u njohën Jasir Asani dhe partnerja e tij

Dy yjet rrëfyen historinë e tyre të dashurisë, se si u njohën në daljen...

Santiana me foto nga shtrati “Mëngjeset e mia më të mira”

Që pas daljes nga ‘Big Brother VIP Kosova’ Santiana është mjaftë e përfolur në...