15.8 C
Skopje
Saturday, April 13, 2024

Shembet rruga në Romë, gropa e madhe “përpin” 2 makina të parkuara

Diçka e pazakontë ndodhi në orët e para të 28 marsit në Romë të Italisë ku një rrugë u shemb duke krijuar kështu një gropë 10 metra të gjerë dhe 13 metra të thellë, ku përfunduan 2 makina që ishin të parkuara.

Policia dhe grupet e zjarrfikësve mbërritën në vendngjarje ku siguruan zonën ku pati shembje të rrugës.

Fatmirësisht përveç dëmeve të mëdha materiale, nuk pati persona të lënduar.

 

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit