15.8 C
Skopje
Saturday, April 13, 2024

Kuvendi i ASH-së vendosi/ Sela dhe Ahmeti bashkohen në “Frontin Europian”

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela pas përfundimit të mbledhjes së kuvendit qendrorë ka kumtuar lajmin se partia që ai drejton do ti bashkohet frontit për Evropë.

Sela ka theksuar se në kuvend ky vendim u miratua me shumicë votash, ku vetëm 1 votë ishte kundër dhe katër vota të përmbajtura.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit