22.8 C
Skopje
Tuesday, May 21, 2024

Plagosja e Shtekllit ishte paralajmëruar ditë më parë në Tik-Tok, ja detajet

Sulmi i sotëm ndaj Rade Trajkovski – Shteklit, është paralajmëruar në rrjetin social Tik Tok vetëm pak ditë më parë.

“Rade e di qe ke shume frikë, po cfare te besh ashtu është jeta. Ashtu siç zoti kujt i ka shkruar, por ne do ta shkruajmë ty”, është video postimi i një përdoruesi me emrin Gjakugjak në rrjetin social Tik Tok.

Këtë verë, sulme të tjera dhe likuidime u njoftuan në mënyrë të ngjashme përmes Tik Tok.

Videoja më pas është fshirë menjëherë nga Tik-Toku.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit