13.8 C
Skopje
Wednesday, April 24, 2024

Kjo është arsyeja që bën bashkë Leonora Jakupin dhe Jehona Sopin

Këngëtaret e njohura Leonora Jakupi dhe Jehona Sopi kanë shoqëri prej shumë kohesh.

Ato kanë ndarë disa momente në ‘Instagram’ ku shihen se kanë marrë rrugën drejt Turqisë.

Pas një sezone të ngarkuar me punë dhe projekte të shumta mesa duket artistet kanë gjetur kohë për ti shijuar disa momente së bashku.

Nga kjo ndjekësit kanë aluduar se mos do të jetë një bashkëpunim në muzikë mes Jehonës dhe Leonores, ani pse ato nuk kanë reaguar mbi ketë qeshtje.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit