11.8 C
Skopje
Saturday, May 25, 2024

Aliu i ASh-së i dërgon porosi BDI-së: Duhet të bëheni “update”

Duhet të bëhen “update” dhe të kalojnë në opozitë, kështu thotë për Bashkimin Demokratik për Integrim, ministri nga radhët e Aleancës për Shqiptarët, Azir Aliu në ClickPlus.

“U duhet të bëhen “update” në opozitë, opozita është e shëndoshë”, tha Aliu.

Megjithatë më tej tha se kanë raporte korrekte dhe se shprehin haptazi nëse kanë “këndvështrime të ndryshme për çështje të caktuara”./TV21

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit