18.8 C
Skopje
Tuesday, May 28, 2024

Zhduken dy vajza në Prishtinë

Dy vajza janë zhdukur në Prishtinë, njëra në rrugën “Caraleva” dhe tjetra në rrugën “Shaip Kamberi”

Raportohet se vajzat janë larguar nga shtëpia dhe nuk janë kthyer më.

“Rr. “Caraleva”, Prishtinë 25.10.2023 – NN. Ankuesi mashkull kosovar me 02.11.2023 ka raportuar se me datën e cekur vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”.

“Rr. “Shaip Kamberi”, Prishtinë 30.10.2023 – 14:00. Ankuesi mashkull kosovar me 02.11.2023 ka raportuar se me datën e cekur vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, thuhet në njoftimi ne policisë së Kosovës.

 

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit