13.8 C
Skopje
Tuesday, May 28, 2024

Vizita e Macron në Shqipëri, Rama e përcjell në Rinas: Mirupafshim dhe shihemi së shpejti zoti President!

Presidenti i Francës, Emanuel Macron ka përfunduar vizitën zyrtare në Shqipëri.

Lideri francez është përcjell me një përqafim të ngrohtë nga kryeministri Edi Rama në aeroportin e Rinasit.

“Mirupafshim dhe shihemi së shpejti zoti President.

Rroftë Shqipëria dhe rroftë Franca”- shkruan Rama.

Top Channel

 

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit