26.8 C
Skopje
Tuesday, May 21, 2024

VIDEO/Ekskluzive: Përleshje fizike tek T.Q. “Mavrovasja”. Policia jep detajet

Ora24.tv ka siguruar pamje ekskluzive të një përleshje fizike e cila ka ndodhur pasditen e djeshme tek udhëkryqi pranë Q.T. “Mavrovasja”.

Në video duket qartë se si dy persona të moshës madhore po përleshen me grushta. Më pas shihet edhe ndërhyrja e policisë.

Ora24.tv, jo zyrtarisht mëson se personat që përleshen janë pjesëtar të grupeve të lypsarëve, ndërsa arsye është “territori i punës”.

Nga Ministria e Punëve të brendshme japin detaje për përleshjen.

“Më datë 01.11.2023 në ora 15.10 në afërsi të T.Q. “Mavrovasja” në Shkup është denoncuar prishje e rendit dhe qetësisë publike me përleshje fizike mes R.B. (51) nga Shkupi dhe D.I. (49) nga Shkupi. Pas dokumentimit të rastit, do të merren hapat përkatëse”, konfirmon MPB për Ora24.tv.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit