14.8 C
Skopje

Tetovari e kërcënon gruan e tij me një thikë, ajo e raporton në polici

Banorja 52-vjeçare e një fshati të Tetovës, dje (05-shkurt) në orën 18:30 në SPB-Tetovë ka raportuar se burri i saj N.Z. e kishte kërcënuar me një mjet të mprehtë. Janë ndërmarrë masat për pastrimin dhe dokumentimin e rastit.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit