19.8 C
Skopje
Saturday, April 13, 2024

Shokoi fansat kur preu flokët në vitin 2007 – Britney Spears më në fund zbulon pse e mori vendimin drastik

Pas 16 vitesh, Britney Spears më në fund ka zbuluar pse i preu flokët në mënyrë famëkeqe para konservatorit.

“Më kishin parë aq shumë sy duke u rritur. Më kishin parë lart e poshtë, njerëzit më tregonin se çfarë mendonin për trupin tim, që kur isha adoleshente. Rruajtja e kokës dhe aktrimi ishin mënyrat e mia për të vazhduar”, shkruan ylli i popit në librin e kujtimeve saj, “The Woman in Me”, sipas një fragmenti të publikuar nga People Tuesday.

Megjithatë, Britney, 41 vjeç, vëren se sapo babai i saj, Jamie Spears, mori kontrollin e çështjeve të saj personale, mjekësore dhe financiare në vitin 2008, ajo nuk kishte më fjalë në jetën e saj të përditshme.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit