25.8 C
Skopje
Tuesday, July 23, 2024

Luizi publikon foto romantike në përqafim të Kiarës

Foto: Luiz Ejlli/Instagram

Dyshja shihet të përqafuar në shtrat ndërsa relaksohen në krahët e njëri-tjetrit pas një dite me angazhime. Ndërsa i njëjti imazh u shpërnda edhe nga Kiara në InstaStory.

Rikujtojmë që Luizi dhe Kiara kurorëzuan dashurinë me martesë në natën finale të BBVA, teksa prej muajsh qarkullojnë thashetheme se dyshja janë në pritje të fëmijës së parë.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit