22.8 C
Skopje
Tuesday, May 21, 2024

Sela: ASH në zgjedhje shkon e vetme!

Kryetari i kuvendit të ASH-së, Ziadin Sela sot ka deklaruar se partia e tyre e vetme do të garoj në zgjedhjet e ardhshme.

“ASH është parti autonome dhe në zgjedhje do të shkoj vetë.Pikë”, deklaroi Sela para seancës parlamentare ku sot deputetët i parashtrojnë pyetje Qeverisë.(INA)

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit