15.8 C
Skopje
Saturday, April 13, 2024

Rrahje në një pompë benzine në rrethinën e Tetovës, ja detajet!

41-vjeçari B. R. nga Siniçani i Tetovës, mbrëmjen e djeshme, në orën 21:00, ka raportuar në SPB Tetovë se rreth orës 17:30 në Pirok, në një pikë karburanti, është sulmuar fizikisht nga 53-vjeçari S. J. nga Bogovina e Tetovës, dhe sulmit i është kundërpërgjigjur.

Policia njofton se po zbardh dhe dokumenton rastin.

 

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit