0.8 C
Skopje

Nipi e rreh gjyshen e tij 73-vjeçare në Tetovë

Shtatëdhjetë e tre vjeçarja nga Tetova, dje (06-shkurt) në ora 16:50 në SPB-Tetovë ka raportuar se rreth orës 16:00 është sulmuar fizikisht nga nipi i saj V.N., në shtëpinë e tyre të përbashkët në Tetovë. Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit