10.8 C
Skopje
Thursday, May 23, 2024

Ndalohet një hajdut në Kumanovë, pasuria e vjedhur i është kthyer pronarit

Me datë 25.10.2023 në ora 02:00, zyrtarët policorë nga SPB Kumanovë kanë privuar nga liria S.I. nga Kumanova.

Personi i arrestuar dyshohet se më 24.10.2023 ka hyrë në një objekt në hyrje të Kumanovës dhe ka marrë disa sende. Gjatë kontrollit në automjetin e tij, sendet i janë gjetur dhe i janë kthyer pronarit, njoftojnë nga MPB.

“S.I. është ndaluar në komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës”, shtojnë nga MPB.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit