25.8 C
Skopje
Monday, June 17, 2024

Moti sot

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Do të fryjë dhe erë nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 9 deri në 17, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 23 deri në 28 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me diell, vranësira dhe erë të dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të ulet në 14, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 26 gradë Celsiusë.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit