0.8 C
Skopje

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Në mëngjes do të ketë kushte për paraqitje të mjegullës nëpër lugina. Gjatë ditës do të jetë me diell dhe vranësira të vogla lokale. Do të fryjë dhe erë e dobët, kryesisht nga drejtimi jugperëndimorë.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej -3 deri në 3, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 13 deri në 21 gradë.

Në Shkup moti do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira të vogla lokale. Temperatura minimale do të ulet deri në -2, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 16 gradë Celsiusë.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit