14.8 C
Skopje

Mihrija e Naimi i bëjnë dhuratë “modeste” nuses së tyre, i blejnë një Range Rover

Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë njëri nga çiftet më të komentuara të showbizit të estradës shqiptare.

Pak javë më parë ata u komentuan shumë lidhur me një mbindërtim tek lagjia “Bregu i Diellit”, shkruan lajmi.net.

Kjo tashmë duket se është tejkaluar nga ata, dhe llafet nuk i kanë lënë edhe shumë përshtypje.

Nusja e tyre e vetme, ka njoftuar se ka marrë një dhuratë nga vjehrria e saj, përkatësisht, Mihrija dhe Naimi.

“Faleminderit shumë për dhuratën”, ka shkruar ajo.

Në foto shihet një veturë e tipit “Range Rover”./Lajmi.net/

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit