3.8 C
Skopje

Mexhiti: Vulat e ASH-së i ka Arben Taravari

Fatmir Mexhiti ka deklaruar se vulat e partisë së Aleancës për Shqiptarët, i ka Arben Taravari dhe se ai është kryetar legjitim i partisë, transmeton TV21.

“Aleanca për Shqiptarët është një dhe e vetme. Aleanca për Shqiptarët i ka organet e saja dhe e ka një dhe të vetmin legjitim – kryetarin Arben Taravarin. Vulat e partisë normal se janë te kryetari i partisë dhe shumica e nënshkrimeve të kuvendarëve”, tha Mexhiti.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit