25.8 C
Skopje
Monday, June 17, 2024

Limani dhe Kambovski anëtarë të rinj të Këshillit Gjyqësor

Këshilli Gjyqësor dje ka zgjedhur dy anëtarë të rinj që janë gjykatësi nga Gjykata Supreme, Isamedin Limani dhe gjykatësi nga Gjykata e Apelit në Manastir, Aleksandar Kambovski.

Në zgjedhjet për anëtarë të Këshillit Gjyqësor votuan gjithsej 15 gjykatës suprem.(INA)

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit