24.8 C
Skopje
Sunday, June 23, 2024

Kurti raporton sot në Kuvend për takimin e fundit në Bruksel

Kuvendi i Kosovës do të mbajë sot (e premte) seancë plenare duke filluar nga ora 11:00.

Pikë e parë e rendit të ditës është raportimi i kryeministrit Albin Kurti për takimin e fundit që kishte në Bruksel në kuadër të procesit të dialogut me Serbinë më 26 tetor.

Në rend dite është sërish rezoluta për mbështetjen financiare urgjente për Policinë e Kosovës dhe ajo për nevojën e ngritjes së koeficientit të pagave.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit