13.8 C
Skopje
Wednesday, April 24, 2024

Krah këngëtarit më të mirë në treg/ Luizi përgatitet për bashkëpunim ?! (Video

Duket se Luizi po përgatitet për bashkëpunimin e rradhës që dhe do jetë hit i padiskutueshëm.

Në një video të shpërndarë nga vet Luizi në Instagramin e tij shihet krah këngëtarit Elgit Doda.

Zgjidhja më e lehtë për të hequr Psoriasis në kushte shtëpie.

Një bashkëpunim i ri ? Akoma asgjë zyrtare jemi në pritje.

https://vm.tiktok.com/ZMj7WSA1d/

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit