18.8 C
Skopje
Tuesday, May 28, 2024

Këshilli rrëzoi gjykatësit me vlerësimet më të larta për Apel

Këshilli Gjyqësor pavarësisht rradhitjes së miratuar të gjykatsve kandidat për Gjykatën e Apelit, nuk i dha mbështetje gjykatëses Ola Ristova e cila ishte e rradhitur si e treta në listë dhe gjykatësit Betim Jahja i rradhitur si i pesti në listë. /alsat.mk

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit