11.8 C
Skopje
Saturday, May 25, 2024

Janë arrestuar dy persona nga Kërçova, kapen duke vjedhur në Strugë

Nga MPB-ja njoftojnë se në datë 02.11.2023 në ora 14:00 në Strugë, zyrtarë policorë nga DPB Struga kanë ndaluar G.N.(51) dhe L.N.(45), të dy nga Kërçova.

Ata janë gjetur gjatë një vjedhjeje në një objekt shitës në Strugë. Gjërat e konfiskuara iu gjetën dhe iu kthyen pronarit.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tyre do të bëhet kallëzim përkatës për personat në fjalë.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit