13.8 C
Skopje
Wednesday, April 24, 2024

Interpelanca e Joveskit, më 2 nëntor para deputetëve

Në rend dite të seancës së 129-të me radhë është edhe interpelanca për kryeprokurorin Lubomir Joveski.

Kjo pikë e rendit të ditës është e 13-ta me radhë dhe është propozuar nga deputetët e opozitës shqiptare.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit