26.8 C
Skopje
Tuesday, May 21, 2024

Grabiten dy bastore në Shkup, janë marrë kasafortat me para

Një vjedhje e rëndë është kryer në dy pika bastesh sportive në Shkup dhe janë marrë dy kasaforta me para.

Siç thuhet në buletinin e MPB-së, rasti në policinë e Shkupit është raportuar herët në mëngjes në ora 03:50.

Policia po merr masa për zbardhjen e rastit.

Në një rast tjetër, më 01.11.2023, në SPB Shkup është raportuar se në orën 10:00 në një bastore sportive në Shkup, një person ka marrë para duke e kanosur punonjësin.(INA)

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit