13.8 C
Skopje
Tuesday, May 28, 2024

Gani Gërmia pjesë e Big Brother Kosova – pritet “tërmet” në shtëpi

Njëri prej personazheve më karizmatik dhe më interesant në Kosovë viteve të fundit, Visar Dërmaku i njohur si Gani Gërmia është bërë pjesë e Big Brother VIP Kosova VIP 2

Visari është i njohur si njëri prej gazetarëve më provokativ në Kosovë por edhe si humorist dhe aktor.

I njohur si Gani Gërmia, Visari pritet të shkaktojë “gallatë” në shtëpi për humorin e tij të hollë dhe interesant që e bën… /GazetaExpress/

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit