3.8 C
Skopje

Burri sillet në mënyrë agresive ndaj gruas, përfundon në polici

Tridhjetë e katër vjeçarja banore e një fshati të Tetovës, të hënën në orën 11:30 në SPB-Tetovë ka raportuar se në shtëpinë e prindërve të saj në një fshat tjetër të Tetovës, ku ajo aktualisht po qëndronte, burri i saj 37-vjeçar V.Z, me të cilin ishte në procedurë shkurorëzimi, kishte vepruar në mënyrë agresive dhe e kishte kërcënuar. I raportuari V.Z. në ora 22:00 ishte paraqitur në stacion policorë për të pastruar rastin.

 

 

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit