15.8 C
Skopje
Saturday, May 25, 2024

Aksident në autostradën Shkup – Gostivar në dalje të Tetovës

Një aksident para pak çastesh ka ndodhur në autostradën Shkup – Gostivar në dalje të Tetovës, sipas informacioneve të para nga Klan M, është aksidentuar një veturë e cila është përplasur me gardhin mbrojtës.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar, policia është në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin. /KlanMacedonia/

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit