22.8 C
Skopje
Tuesday, July 23, 2024

Zjarri kaplon një shtëpi në Çair, tre persona përfundojnë në spital

Një zjarr ka rënë në orët e hershme të mëngjesit, më saktësisht në ora 03:35 minuta në shtëpinë e familjes së personit E.A. në rrugën “Fan Noli” në komunën e Çairit.

Në të njëjtën kohë, E. A. (43), F. A. (44) dhe E. A. (26) janë transportuar në kompleksin klinik “Nënë Tereza” për ndihmë mjekësore, njofton MPB-ja.

Ndërkohë që një ekip i zjarrfikësve ka intervenuar në shuarjen e zjarrit. Tani për tani nuk dihen shkaqet e zjarrit.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit