26.8 C
Skopje
Tuesday, May 21, 2024

Vëllai rrah vëllain në Deçan

Një incident ka ndodhur në fshatin Dubovik të Deçanit.

Një person raportohet se e ka rrahur vëllain e tij.

Nuk dihet ende se pse ka ndodhur kjo.

Sipas raportit të policisë, nuk raportohet për të lënduar, përcjell Klankosova.tv

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit