15.8 C
Skopje
Saturday, May 25, 2024

Vajza hyri në kuzhinë, ndezi dritën dhe u trondit nga pamja

Një e re amerikane, Georgia Knight, ka përjetuar një befasi të pakëndshme në kuzhinën e saj, të cilën më pas e ka ndarë me ndjekësit në TikTok.

Kështu, vajza hyri në kuzhinë, ndezi dritën dhe më pas pa diçka të pazakontë në kapak. Sapo u afrua, ajo u tremb. Ishte një merimangë e madhe!

“Kjo është gjëja më e neveritshme që kam parë ndonjëherë në jetën time”, tha Georgia, në mungesë të fjalëve për të përshkruar përvojën e saj.

Merimanga u zvarrit disi në hapësirë me ndriçim, por me kaq nuk mbaruan surprizat.

This is the most disgusting thing ive ever seen, wtaf. 🤮#fyp #wtf #disgustang ♬ Oh No – Kreepa

Videoja është parë më shumë se 7.8 milionë herë, me shumë përdorues që shprehin neverinë e tyre ndaj pamjes.

“Nuk do të largohesha nga shtëpia, por nga e gjithë lagjja”, tha një burrë i frikësuar.

Paralajmërojmë se videoja e mëposhtme mund të jetë shqetësuese për disa lexues. /Telegrafi/

 

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit