24.8 C
Skopje
Sunday, June 23, 2024

Teleferiku në Vodno prej nesër do të punojë nga ora 10 deri në orën 17

Teleferiku në Vodno nga nesër do të funksionojë sipas regjimit dimëror, pra, nga ora 10 deri në orën 17, informojnë nga Ndërmarrja e Qarkullimit Publik – Shkup.

“Në periudhën prej orës 16:00 deri 16:30 do të jetë qarkullimi i fundit nga poshtë deri lartë, pra në orën 16:45 nga lartë poshtë”, thonë nga NQP-ja.

Ky orar i punës do të jetë deri në mars të vitit 2024.

Nga NQP Shkup informojnë se çdo të hënë dhe çdo të marte të fundit të muajit janë ditë jo pune për teleferikun.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit