4.8 C
Skopje

Semra dhe kreativiteti i saj i shprehur përmes artit

Në Çarshin e Shkupit gjindet dyqani i artistes dhe studentes Semra Rashitit. Aty ajo shpreh kreativitetin e saj nëpërmjet pikturës në mur, qelq, pëluhër por edhe në dorë ose trupin e njerëzve.

Semra është studente me ambicie dhe përkushtim të plotë për punën e saj.

Biseda jonë zgjati disa minuta mirpo Semra për Ora24.tv tregoi shumë për jetën, punën dhe biznesin e saj.

Se çfarë aktivitete tjera bën ajo dhe si i kalon ditët e saja, ndiqni bisedën e plotë…

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit