13.8 C
Skopje
Tuesday, May 28, 2024

Secila nuse do të donte të urohej nga vjehrra si Herolina

Reja e Gilit, Herolina, sot feston ditëlindjen.

Dhe, me mëngjes ajo ka nisur të marrë urimet e para të ëmbla e te bukura.

Sigurisht që nuk ka munguar urimi i vjehrres, këngëtares se admirueshme nga publiku, Gilit.

Gili, në urimin e saj, e quan Herolinen “ëmbëlsira e shtëpisë”.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit