11.8 C
Skopje
Saturday, May 25, 2024

Olta dhe Luizi shihen duke hyrë në një prej hoteleve të Prishtinës

Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli, dy prej banorëve më rival në Big Brother Albania janë parë sot rrugëve të Prishtinës, transmeton lajmi.net.

Sot ishte një ndër ato ditë të rralla, në qendër të Prishtinës hasem në Luiz Ejllin dhe Olta Gixharin, dy yjet që kishin rivalitet maksimal në Big Brother Vip Albania, sot u panë duke hyrë në një prej hoteleve të Prishtinës

Arsyeja e vizitës së tyre me sa duket është premiera e filmit ‘Në kuadër të dashurisë’ që do të shfaqet sonte në Prishtinë, ku protagonistët kryesorë janë po këta dy.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit