25.8 C
Skopje
Tuesday, July 23, 2024

Musliu për Kurtin: Produkt i ‘AliaExpress’

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musli ka ironizuar me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, duke i thënë se është produkt i AliaExpress, që diçka tjetër porosit por diçka tjetër të vjen

“Ti Albin Kurti je një produkt i porositur në AliaExpress, që diçka tjetër porositë e diçka tjetër të vjen”, tha Musliu.

Tutje ajo ka lexuar një mesazh siç ka thënë nga një pjesëtar të Policisë së Kosovës.

“Më lejoni ta lexoj një mesazh që sapo e mora nga një pjesëtar i Policisë së Kosovë, emrin nuk do t’ia përmendi për shkaqe të përjashtimit nga policia. E nderuar deputete jam polic kufitar dhe gjendja në pikën kufitare së vijës së gjendjes është e mjerueshme, nuk kemi vetura të blinduara nuk kemi ujë të pije, nuk kemi mjete higjienike bazike, rrezikshmëria është shumë e lartë, punën e kryejmë me vetura të thjeshta e shumë të dëmtuara” deputete gjendja në pikat kufitare është shumë  e keqe nuk kemi”,tha Musliu.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit