13.8 C
Skopje
Wednesday, April 24, 2024

Motra e madhe e bën për spital motrën e vogël në një fshat të Tetovës

Janë marrë masat për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, pas së cilës do  të përgaditet parashtresë përkatëse” – thuhet në kumtesën e SPB-Tetovë. /KlanMacedonia/

 

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit