-1.2 C
Skopje

“Mos bon gjeste të mangupave”, debat i ashpër mes Santianës dhe Ganiut

Santiana është një nga banoret e cila që nga fillimi ka qenë e ashpër me të gjithë dhe ka krijuar debat me shumë nga banorët.

Së fundmi ajo ka pasur një debat shumë të ashpër me Ganiun i cili ka kaluar në ofendime, shkrun lajmi.net

“Mos bon gjeste të mangupave”, i ka thënë Santiana Ganiut i cili sipas saj i është afruar shumë ngat fytyrës.

Santiana ka vazhduar ta diskutoj këtë temë edhe me banorët e tjerë të shtëpisë. /Lajmi.net/

YouTube player

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit