24.8 C
Skopje
Sunday, June 23, 2024

Luizi ‘vulos’ shtatzëninë e Kiarës

Një nga çiftet më të dashur të momentit padiskutim që janë Kiara Tito dhe Luiz Ejlli. Dyshja kanë fituar pëlqimin e fansave dhe padyshim që gjithçka që ata bëjnë përbën lajm në rrjet. Epo dhe rasti i fundit është bërë viral, teksa në një video të publikuar së fundmi nga dyshja, Kiara shfaqet me një fustan të gjerë, që ka nxitur dyshimin e fansave për një shtatzani të mundshme.

Nga ana tjetër si Luizi, ashtu edhe Kiara dihet që janë përkushtuar në projektet e tyre televizive dhe jo vetëm dhe me siguri që pjesën më të madhe të kohës momentalisht ia kushtojnë karrierës. Ama së fundmi Luizi ka publikuar një foto dhe shkrimi në të duket se pohon faktin që Kiara është shtatzanë dhe për më tepër se janë në pritje të një vajze. Në Instastory Luizi ka postuar një foto ku shfaqet me punonjës sigurie, dhe ka shkruar:

Kështu do e shoqëroj vajzën në mbrëmjen e maturës!

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit