13.8 C
Skopje
Wednesday, April 24, 2024

LEN pyet Ali Ahmetin: Sa vite burg i fale Gruevskit me ndryshimin e Kodit Penal?

Nga Lidhja Evropiane për Ndryshim kanë akuzuar BDI-në dhe Ali Ahmetin duke e pyetur se sa vite i kanë falur ish kryeministrit Nikolla Gruevski me ndryshimet në Kodin Penal.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit