19.8 C
Skopje
Saturday, April 13, 2024

Kumanovari ka rrahur nënën 75-vjeçare

Një pesëdhjetë e dy vjeçar, banor i qytetit të Kumanovës, është ndaluar nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht nënën e tij.
– Me datë 26.03.2024 në ora 18:30 në fshatin Kumanovë, zyrtarë policorë nga RSV Kumanovë kanë privuar lirinë qytetarit me iniciale S.N.

Siç shton policia, S.N. është ndaluar në komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës.

 

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit