26.8 C
Skopje
Tuesday, May 21, 2024

Ish drejtori i AAA-së i replikon Ibrahimit: “Na more në qaf!”

Ish drejtori organizativ, (ekonomik) i Klinikës për Kirurgji Torakale, Erhan Zuberi nga Alternativa tashmë i shkarkuar nga kjo pozitë dhe i larguar nga partia për shkak të mendimit ndryshe, ka lëshuar një koment shumë të rëndë dhe me plotë akuza për sekretarin e përgjithshëm të Alternativës, Zeqirja Ibrahimi.

Sipas Zuberit, Ibrahimi apo siç ai ka preferuar ta quaj me shkurtesë, “Zeqa” ka vajtur për lesh. Thotë se pikërisht Ibrahimi është ai që e mori në qafë organizatën duke i’u referuar, Alternativës.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit