0.8 C
Skopje

Incident i armatosur afër shkollës “Kongresi i Manastirit” – Dyshohet për një të plagosur

Incident i armatosur afër shkollës “Kongresi i Manastirit”, në Shkup, shkruan Alsat.

Jozyrtarisht Alsat, mëson se një person ka mbetur i plagosur derisa Policia tashmë është në terren dhe po bënë hetimin.

Ende nuk janë bërë të qarta motivet e incidentit./ Alsat.mk

 

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit