14.8 C
Skopje

Goditet grupi që trafikonte lëndë eksplozive nga Kosova në Shqipëri, 7 të ndaluar

TIRANË- Goditet një grup që merrej me trafik armësh dhe lëndësh eksplozive nga Kosova në Shqipëri.

Policia ka sekuestruar rreth 40 kilogramë lëndë eksplozive.

ng policia e Tiranës janë ndaluar 7 persona, mes tyre edhe shtetas nga Kosova.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit