15.8 C
Skopje
Saturday, April 13, 2024

Fituesi i lotarisë nga emocionet harron çmimin në një dyqan amerikan

Një burrë nga Iowa e SHBA-së ishte aq i emocionuar për çmimin prej 500 mijë dollarëve që e kishte fituar nga një biletë lotarie, sa që ai e la aksidentalisht çmimin në dyqan.

 

Kevin Frey “u pushtua” nga emocionet kur e mori vesh se e kishte fituar çmimin kryesor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Unë po dridhesha shumë atëherë”, tha Frey, duke nxituar ta thërrasë familjen e tij në parking.

“Isha aq i emocionuar dhe i tronditur sa lashë biletën brenda dyqanit dhe dola te vetura e fillova t’i telefonoja të gjithëve, gruas sime dhe të gjithë të tjerëve”, tha ai.

Frey e kuptoi se nuk e kishte biletën vetëm kur djali i tij i kërkoi të dërgonte një foto të saj, transmeton Telegrafi.

 

 

 

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit