0.8 C
Skopje

EKSKLUZIVE: Arben Taravari gjen plumb në oborr. Policia në shtëpinë e tij!

Ora24.tv mëson se policia ndodhet në shtëpinë e kryetarit të ASH-së, dhe kryetar i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari.

Siç mësohet nga burime jozyrtare të afërta me Taravarin, mëngjesin e sotëm në oborrin e shtëpisë së Taravarit është gjetur një plumb, me çka dyshohet, se ky është mesazh për kërcënim ndaj tij, pas zhvillimeve të fundit në ASH.

Kjo ngjarje ndodh pas zhvillimeve të fundit kur kreu i ASH-së deklaroi publikisht se partia e tij duhet ti bashkëngjitet opozitës shqiptare. Ndërsa ish-kryetari i partisë dhe kryetar i Kuvendit, Ziadin Sela mbrëm deklaroi se nuk ndan të njëjtin mendim me Taravarin.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit