22.8 C
Skopje
Tuesday, May 21, 2024

Egzona Muqiqi na prezanton me nënën, qenka zonjë e vërtet

Egzona Muqiqi së fundmi na ka prezantuar më nënën e saj.

Në një dasëm ku ishin të ftuara ato u shfaqën tejet elegante dhe me plotë sharmë.

Egzona, shkruan “Me zëmren time nanën ”.

Elegancën dhe bukurinë duket se Egzona e ka trashëguar nga nëna e saj.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit